Hızlı Kilo Verme Yöntemleri

Hızlı Kilo Verme Yöntemleri

Yakın bir arkadaşınızın düğünü var ve siz dolaptaki kıyafetinizi giymeyeli uzun zaman olmuş ve fark ediyorsunuz ki artık içine girmekte de zorlanıyorsunuz. Aklınıza gelen ilk çare hemen yeni bir elbise almak olsa da size burada aslında ikinci bir yol olduğunu anlatmak istiyoruz. Kilolar başınız dertte ve bizde size yalnız bir haftada üstünüzdeki fazladan 2.5 kg dan kurtaracak ve o elbisenin içine girmenizi sağlayacak sadece biraz fedakarlık yaparak aç kalmadan, öğün atlamadan ve çeşitli zayıflatan haplar kullanmaya gerek kalman uygulayabileceğiniz muhteşem diyet formülleri sunmak istiyoruz. Gelin bir haftada 2.5 kg verdiren hızlı kilo verme yöntemleri nelermiş birlikte göz atalım.

Beyaz Ekmek ve Makarnaya Elveda

Aslına bakarsanız her diyetin başlıca kuralı beyaza veda etmektir. Bunların başında beyaz ekmek, makarna ve pilav gelmektedir. Bu besinlerin içinde bulunan karbonhidrat vücudunuzda şişkinlik yarattığı için özellikle karın bölgenizi giderek şişirecektir. Ayrıca bu besinler hem vücut tarafından çok kolay sindirilir ve siz kısa bir zaman sonra kendinizi tekrar aç hissedersiniz. Bu yüzden yalnızca 7 günlüğüne hayatınızdan beyaz besinleri çıkartıp yerine sebzeleri tüketin. Aradaki farkı göreceksiniz.

Su, Su, Su İçin!

Su içeriğinde hiçbir şekilde karbonhidrat ya da kalori bulundurmayan yaşam kaynağıdır. Hem metabolizmayı hızlandırır hem de vücudunuzdaki ödemi atmaya yardımcı olur. Bu yüzden her fırsatta bolca su tüketmeye özen gösterin.

Egzersiz Öncesi Kahve İçin

7 günlük sürede daha hızlı egzersiz yapabilmek için mutlak enerjiye ihtiyaç olacaktır. Bunun için egzersiz öncesi kahve tüketmeniz hem size enerji vererek daha ağır egzersizler yapmanızı sağlayacak hem de daha fazla kalori yakmanıza neden olacaktır.

Günde 30 Dakika Kardio Egzersizi

Daha hızlı kilo vermek için mutlaka kalp ritmini arttıran kardio egzersizleri yapmak gerekmektedir. Bunun en basitinden bisiklet sürebilir ya da fit-kickbox egzersizini deneyebilirsiniz. Her iki egzersizde günde 30 dakika yapıldığında bütün kasları çalıştırarak size daha hızlı kalori yaktıracak ve kilolardan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Her Gece Seks

Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyiz, fakat seks çok fazla kalori ve yağ yakmanıza neden olan kilo verme araçlarından biridir. Yarım saat aktif bir şekilde seks yaparak sizde hızlı kilo verebilirsiniz.

Bir Yiyecekten Vazgeçin

İşyerinde otururken genellikle çok fazla abur cubur tüketiriz. Ya da yemeklerden sonra tatlı yemek bizlere ne kadar çok kilo aldırıyor aslında. İşte tamda bu yüzden 7 günlüğüne de olsa en çok sevdiğiniz abur cubur veya tatlı yemeyken vazgeçerseniz hem çokça kaloriden kurtulmuş olacak hem de kilo vermeyi hızlandırmış olacaksınız.

Öğle Yemeğiniz Somon

Somon içeriğinde cilde parlaklık veren ve kasları sıkılaştırmaya yarayan besinler bulundurmaktadır. Bu yüzden öğle yemeğinde somon tükettiğiniz takdirde yüzünüzdeki değişimi sizde fark edeceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bizi Facebooktan Takip Edin !

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM